RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych w wwwjarpasz.pl

ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH JEST JAR-PASZ JOANNA JAROMIN Z SIEDZIBĄ W JAWORZNIE PRZY ULICY MOŹDZIERZOWCÓW 15 B . NIP.6442918229 ,REGON 242884388

Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, zawsze możesz poprawić ,sprostować swoje dane , cofnąć zgodę w dowolnym momencie a nawet żądać przeniesienia lub usunięcia twoich danych .

Lista podmiotów którym użyczamy twoje dane celem realizacji zamówienia to firma kurierska która ma za zadanie doręczyć zamówienie oraz biuro rachunkowe w przypadku wyboru faktury vat.

Twoje dane będą przechowywane tak długo jak to będzie niezbędne aby zabezpieczyć twoje prawa w przypadku rękojmi lub reklamacji .

Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępniane osobom trzecim,zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych .

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości pisz do nas na e-mail jar_pasz@interia.pl

Twoje bezpieczeństwo i zaufanie jest dla nas najważniejsze Pamiętaj że zawsze możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium